Kurumsal

BÜYÜK İŞLETME SAHİBİ MİSİNİZ ?

ARITILMIŞ SUYA KİRALAMA MODELİYLE KAVUŞUN!

Kiralama modeli ile ofis, okul, yurt, yemekhane gibi su ihtiyacının fazla olduğu büyük işletmelerde, satın alma gerektirmeden rahatlıkla içilebilir su ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz.

KİRALAMA MODELİ

Water Grup Su Arıtma Sistemleri Kiralama Modeli sayesinde belirli periyotlarda cihazınızın bakımı, temizliği ve filtre değişimi tamamen ücretsiz olarak yapılır. Böylece damacananın beraberinde getirdiği maliyet ve çevre kirliği sorunundan kurtulmuş olursunuz. Kiralama modelimizle tanışmak için bizimle iletişime geçerek arıtılmış sağlıklı suya ulaşmanın keyfini çıkarın.

 

LABORATUVAR VERİLERİ

Water Grup Su Arıtma Cihazlarında arıtılan sular periyodik olarak laboratuvar ortamında test edilir. Bu testler sonucunda Ph değerlerine, Temizlik oranına ve TDS oranlarına bakılır. Bu incelemeler sonucunda Water Grup su arıtma cihazında arıtılan suların Ph değeri:8.5 bakteri ve zararlı mikroorganizmalardan %99.9 arındırılmış ve TDS oranı ise 5 ppm ile 20 ppm arasında çıkmaktadır. Water Grup Su Arıtma Sistemleri size her zaman en iyi hizmeti vermek için çalışır.
    [su arıtma cihazı] [su arıtmalı sebil fiyatları] [arıtmalı su sebili kiralama] [su arıtmalı sebiller] [80 lt arıtmalı su sebili] [arıtmalı su sebili 80 lt] [arıtmalı su sebili büyük] [arıtmalı su sebili sanayi tipi] [en iyi arıtmalı su sebili] [arıtmalı su sebili tavsiye] [arıtmaya takılan sebil] [su arıtmalı sebil markaları] [su arıtmalı sebil modelleri] “arıtmalı su sebil” [arıtmalı su sebili tezgah üstü sıcak soğuk akıllı su arıtıcı] “arıtmalı su sebil fiyatları” [arıtmalı su sebili en ucuz] [kiralık sebil] [kiralık su arıtmalı sebil] [pedallı su arıtmalı sebil] [sensörlü su arıtmalı sebil] “arıtmalı su sebili tezgah üstü”