Konu "Su" Olunca Water Grup Yanınızda..

Water Grup su arıtma sistemleri 20 yıllık tecrübesi ile kurulduğu günden bugüne evsel ve endüstriyel su arıtma sistemleri alanında su arıtma sektörünün öncü firmaları arasında yer almaktadır.
Çalışma hayatında, başarı, kalite, hizmetin dürüstlüğünü ilke edinen Water Grup bugün ve gelecekte sizlere en iyi şekilde hizmet vermeye devam edecektir.

Firma prensibi daima kalite, hizmet sürekliliği ve uygun fiyat olmuştur. Bu sebepten dolayı oluşturduğu marka adıyla 20 yıl sonra 81 il ve 922 ilçede hizmet verir hale gelmiştir. Oluşturduğu bu kapsamlı sistem içerisinde 97 ofis ve 630 kişilik uzman kadrosuyla tüm Türkiye’de, kesintisiz hizmet, satış ve satış sonrası destek sağlamaktadır.2019 yılı itibari ile başta Orta Asya ülkeleri olmak üzere yurt dışı ticari faaliyetleri ile dünya çapında pazar ağı oluşturmaya başlamıştır ve birçok projeye öncülük yapmıştır.

Bugün ve gelecekte değişen teknolojiyi yakından takip edip uzman ARGE çalışmalarıyla sağlıklı temiz suyu evinize ve işyerinize kaliteden ödün vermeden getirmeyi hedef biliyoruz.

icon

10.000+

Memnun Müşteri

Bize olan güveniniz için çok teşekkür ederiz..

generic
generic
generic
generic

Water Grup su arıtma sistemleri kuruluşundan bugüne kadar yenilikçi ve profesyonel hizmet vermeyi kendisine misyon edinmiştir. Kurumsal anlamda birçok projeye imza atan firmamız vizyon projelerin de aranan çözüm ortağı olmuştur. Her geçen yıl yeni teknolojiler üzerine koyarak devam eden Water Grup su arıtma sistemleri sizlerin desteği ile sektörde lider firma olma unvanını korumaktadır. Tercihlerinizin merkezinde olduğumuz için teşekkür ediyoruz.

Kurulduğu günden itibaren esas aldığı kalite ve müşteri memnuniyeti gibi değerleri ön planda tutarak Türkiye'nin sektöründe en büyük ve en önemli tedarikçisi olmak.

Mesaj Gönder
Ücretsiz Teklif Al
Water Grup Su Arıtma Sistemleri
Size nasıl yardımcı olabilirim?